Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

I tak to przegracie, Pisowcy!

Zgłoś do moderatora
Bo jak mogło by być inaczej? Wtedy cały system wartości, wszelkich zasad jest do wyrzucenia na śmietnik!
To, że dziś mam mieszkanie - nic nie znaczy, bo Pisowcy albo dostosują prawo do jego przejęcia albo wbrew prawu je sobie przejmą!
Przecież to jest chore - i nadal 30 % ogłupionego społeczeństwa ich popiera - i biorąc to pod uwagę trzeba wprost powiedzieć - Polska światową potęgą nigdy nie będzie gdyż Naród do tego nie dorósł! Nie umie rozróżniać prawdy od kłamstwa a to jest podstawa wszystkiego, wszelkich wartości...
  • I tak to przegracie, Pisowcy! Autor: ~mike75

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.