Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,80 zł , zmiana od tamtej pory: 43,85%

I kwartał. 2021

Zgłoś do moderatora
Za niecałe 2 msc raport za I kw. W zeszłym roku był cieniutki. Ledwie ponad 100 tys. Zysku. W tym na pewno zysk przekroczy pół banki. Spadnie cena/zysk, a rentowność przekroczy 60%.Mysle,ze w końcu dowiemy się oficjalnie o kontrakcie z Microsoft i innych w USA. DLA takiej spółki c/z 10 to mało. Olo jest konekwentny, ale myślę, że się pospieszył. Ja liczę na podbitkę w okolice 50-60 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
NETWISE -7,21% 51,50 2023-03-31 15:56:54