Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,80 zł , zmiana od tamtej pory: 16,20%

Re: I kwartał. 2021

Zgłoś do moderatora
Hejka Bodek. Jesteś fajny chłopak i życzę Tobie i wszystkim, którzy posiadają papier żeby rosło i rosło. Zdania o spółce nie zmieniłem, nadal uważam, że jest bardzo dobra. Wyniki r/r są świetne, jednak zwróciłbym uwagę, że ostatnie trzy kwartały były na podobnym poziomie i zastanawiam się czy to nie jest szczyt możliwości firmy. Chętnie kupię ponownie papier, ale po niższej cenie. Aktualnie mam na tapecie kilka niedowartościowanych spółek więc trzeba wejść w nowe story. Pozdro.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETWISE 3,48% 41,60 2023-03-23 16:47:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.