Od 3 tygodni jest na forum tylko dzida do wyników po jeszcze większa itd… I jacy wy jesteście słowni ? Macie jeszcze honor się wypowiadać teraz ? Dopóki spółka nie pokarze wyników godnych do obecnej kapitalizacji to będzie co teraz jest. Teraz naganiacie ze jednak te majowy wyniki będą rekordowe itd. Jesteście śmieszni panowie.