Na ostatniej sesji przemieliło się ponad 1 mln sztuk akcji a dzisiaj pewnie standardowo obrót nie przekroczy 100 tys. sztuk.
Jak na zdarzenie, które ma spółce dać w tym roku dodatkowe 10 mln PLN zysku to reakcja słaba no ale rynek działa z pewnym opóźnieniem więc może jednak ci od inwestycji policzą sobie i zdecydują się na inwestycje w COG.
Problem w tym, że najpierw musieliby ustalić z Przemkiem jak on zamierza grać bo grać przeciwko niemu się nie opłaci.