Nowy prezes jest ale siedzi cicho. Szkoda bo oczekiwałbym jakiegos oświadczenia co dalej? Kiedy decyzja w sprawie ceny emisji? Co dalej jakie kierunki rozwoju w związku z obecną sytuacją? Nie widać też aby ktoś z zarządu był zainteresowany kupnem akcji po tak niskiej cenie . Co w zakresie płynu do dezynfekcji który teraz w warunkach polowych na Ukrainie byłby naprawde przydatny.