Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,10 zł , zmiana od tamtej pory: 47,83%

Historia lubi się powtarzać

Zgłoś do moderatora
Jarosław Lesniewski w Zarządzie Call2Action
http://www.krs-online.com.pl/msig-3884-11499.html
http://www.debiutync.pl/homepage/newconnect24/14504-call2action-w-upadlosci-likwidacyjnej
"Najpierw Spółka przekazała słabe wyniki kwartalne. W samym trzecim kwartale straciła ponad 3,6 mln zł, choć jeszcze rok wcześniej notowała zysk przekraczający 1,47 mln zł. Narastająco poniosła stratę w wysokości 2,87 mln zł, przy 11,136 mln zł przychodów ze sprzedaży. W bilansie wykazała m.in. aż 13,2 mln zł zobowiązań krótkoterminowych, co oznaczało niemal 6-krotny wzrost w relacji rok do roku

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
M4B 16,67% 23,80 2019-06-17 09:27:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.