Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  259,30 zł , zmiana od tamtej pory: 116,04%

Hipoteka, a Alimenty.

Zgłoś do moderatora
Witam, chciałbym zapytać o nietypową sytuację. Mianowicie chciałbym wziąć kredyt hipoteczny. Mój stan cywilny to kawaler bez dzieci. Mam jednak na sobie przelewy z pracy (czyli wynagrodzenie) starszego Pana, który nie potrafi obsługiwać się kontem bankowym, a co za tym idzie przelewami. Z tych pieniędzy przelewam jego żonie (są obecnie w separacji) alimenty na ich dzieci. Resztę pieniędzy wypłacam w bankomacie i przekazuje mu gotówkę. Czy w takim przypadku bank może to zinterpretować w ten sposób, że mam dzieci i wysyłam na nie alimenty? Czy można to jakoś wytłumaczyć? Czy spojrzą w ogóle na takie tranzakcje? Proszę o konkretną i jak najszybszą odpowiedź. Pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANPL 0,66% 605,60 2026-02-20 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.