Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Hej hej ułani

Zgłoś do moderatora
www.youtube.com/watch?v=ixMFVcldwNQ

I pomyślcie, czasami jako Polacy - czy to Leszek Czarnecki budując wartość człowieka ( nie wierze, że wiedział o sytuacji GetBack na którą zezwolił KNF ) zgodził się na to wszystko?

Oni łącznie z ich wielkim Skarbmistrzem, Glapą - nie siegają do poziomu charyzmy Leszka....

Ja tam mogę iść siedzieć za Leszka - uważam, że dzieje się wielka niesprawiedliwość ! I jestem przeciw tej niesprawiedliwości!

  • Hej hej ułani Autor: ~Mike75

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.