Mam nadzieję, że to tylko pierwsze info. Info podano na kontach i PLW i CFG.
PLW i ULG ostro wystrzeliły.
Widać, że 12zł mocno się trzyma, na AT dziś pierwszy raz pokazało się kupuj. Do tego sporo informacji przed nami. Zobaczymy jak to wyjdzie. Fajnie aby Trump trochę odpuścił to zluzują się na wszystkich spółkach nerwy. Wczoraj miałem dylemat - resztę kasy postawić w Bloobera, CFG czy Boombit - no i wybrałem najgorzej:P Stracić nie stracę ale w tym samym czasie i CFG i Boomb dzadzą o wiele więcej niż tam.
Imho im wyższa kapitalizacja w ULG/PLW - tym tutaj będzie większy wystrzał. Czekamy na kolejne informacje