Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,50 zł , zmiana od tamtej pory: 55,68%

Grupa Best kupiła wierzytelności o wart. 8,4 mln zł w I kw. 2020 r.

Zgłoś do moderatora
Wartość nominalna portfeli wierzytelności nabytych przez Grupę Best wyniosła 8,4 mln zł w I kw. 2020 roku wobec niedokonywania zakupów rok wcześniej. Grupa zainwestowała w nowe portfele 1,5 mln zł, podał Best. Spłaty z zarządzanych portfeli należne Grupie Best wyniosły 77,8 mln zł w I kw. br., tj. o 33% więcej w skali roku.
I kw. 2020 roku okazał się sukcesem dla  Grupy Best
“Wyniki osiągnięte w I kwartale 2020 r. są przede wszystkim rezultatem systematycznego uruchamiania do obsługi kolejnych części portfeli wierzytelności nabytych w latach ubiegłych, co pokazują również rosnące wyniki osiągane w kolejnych kwartałach 2019 r.” – czytamy w komunikacie.
Pełna i ostateczna informacja nt. wyników spółki oraz grupy kapitałowej Best osiągniętych w I kwartale 2020 roku zaprezentowana zostanie w...

link 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BEST 3,60% 28,80 2021-07-23 09:48:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.