Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,93 zł , zmiana od tamtej pory: -0,25%

Gorączka złota w OZE

Zgłoś do moderatora
W zeszłym tygodniu w godzinach 12.00-13.00 pad rekord produkcji energii elektrycznej z paneli słonecznych w Polsce - 3,5 GW. I to przy obecnej ilości instalacji. Średnie zużycie energii dziennie to 10 GWh, jeśli ilość instalacji wzrośnie, to znaczy, że to źródło mocy będzie przewymiarowane i jedynym wyjściem odbioru energii będą magazyny energii. W innym wypadku nikt tej energii nie odbierze.

Na gorączce złota najwięcej zarobili nie ci co go szukali, tylko ci co sprzedawali ekwipunek dla poszukujących. ;-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APSENERGY 0,51% 3,92 2021-06-23 14:39:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.