Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  102,00 zł , zmiana od tamtej pory: -99,48%

giełdy....

Zgłoś do moderatora
info obiektywnie sytuujące sprawy notowań.
więc jest tak . naprawde mcany możesz kupić tylko na latoken i koniec.ale fee od transferu to masakra -czytajcie uważnie.kurs real tez tylko tu.może jutro się to zmieni , ale na razie .......
reszta to są demo rozbiegówki animatorów poszczególnych giełd.
np. mimo że mam konto na cointiger to nie czyta z adrtesu -transferu mcana bo 2 doby to będzie tylko mózgotrzep dla naiwnych.
żebyście śnili o 1,5 usd za mcana.
tak się robi by urealnić wydarzenia na walucie do handlu.i nie ma tu nic złego.i jeszcze jedno - dla nas/was kurs mcana jest taki jaki wam /nam wydaje się sensowny.tu rekiny nie wejdą zanim nie zadziała podstawowy pomysł kupna firm i udziałów za mcany i akcept części rynku dla środka rozliczeniowego mcan.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BPC -2,57% 0,53 2022-01-21 16:37:48