Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  102,00 zł , zmiana od tamtej pory: -99,45%

Re: giełdy....

Zgłoś do moderatora
mini symulacja:
2000 mcan x 20 cent usd- 380 fee 1600 mcan netto na wallecie. a koszty 400 usd real money.
1600 wysyłasz na cointiger i żenisz x 1,4 usdt minus fee tak na szybko i masz niby netto 1800 usdt tylko , że .....hm , no właśnie
nie da się tego po prostu zrobić. bo wallet na cointiger nie rozpoznaje mcan .mimo , że niby nim handlują bo widzisz to. i jesteśmy w d....e

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 0,36% 0,56 2022-01-14 14:23:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.