Na 2,0 PLN jest silny opór. Już drugi dzień Getin próbuje pokonać ten poziom ale podaż jest mocna i nie daje za wygraną.
Analizując wykres godzinowy, uważam że potrzebne jest "strząśnięcie", nawet mocne aby atak się powiódł.
Rynek musi nabrać "rozpędu".
Na dzisiaj oba analizowane przeze mnie trendy (KT i ST) są wzrostowe dlatego zakładam, że atak na 2,0PLN zostanie przeprowadzony skutecznie.