Dnia 2019-03-26 o godz. 22:52 makler73 napisał(a):
> Albo wzrośnie,albo spadnie albo boczniak.Mistrzowska analiza.Buahahahahaha
Tylko taki idiota jak ty zakłada jeden scenariusz zachowania rynku.
ośmieszasz się pajacu
Mogę ci pokazać kanalio wiele linków do twoich wypocin absolutnie odwrotnych do zachowania rynku nastawionych na sianie fermentu, naganianie i całkowicie niezgodnych z faktami
Pozytywnej dywergencji na RSI nie ma na wykresie dziennym i godzinowym Getinu w ostatnim czasie.
Ty nawet nie wiesz co to jest pozytywna dywergencja.
Jeżeli jest to pokaż wszystkim oszczercza kanalio gdzie.
Jesteś osadem dennym tego forum, pośmiewiskiem i zwykłym gadem.
Uczciwi ludzie mają odruch wymiotny na twój widok kłamliwa gnido.