Forum Giełda +Dodaj wątek

Gdzie są akcje ?

Zgłoś do moderatora
Ostatnie subskrypcje menedżerskie zostały powoli zebrane przez słupy zarządu i najbliższych ludzi niemających obowiązku informowania. Popatrzcie na raport: 82% wzrost zysku netto w porównaniu do poprzedniego roku !!

W ostatni piątek niewielkim wolumenem kurs podskoczył na 43.8zł !!
  • Gdzie są akcje ? Autor: ~buba

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SANOK -0,58% 17,20 2021-12-07 17:00:00