Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,00 zł , zmiana od tamtej pory: 5,57%

Gdzie jest dno?

Zgłoś do moderatora
Matko jedyna, co tu się dzieje? Dawno nie widziałem, żeby coś tak leciało od kilku miesięcy cały czas w dół z tylko minimalnymi korektami w trendzie, a w dodatku od jakiegoś czasu, zamiast zwalniać, to im niżej to te spadki przyspieszają. Co tu się dzieje na tej spółce? chciałem tu wejść przy 50 zł, później w okolicy 45zł ale powstrzymały mnie promocje najpierw na LPP a później na Murapolu, bo tamte spółki regularnie dokupuje na dołkach i postanowiłem tam dołożyć - więcej szczęścia niż rozumu :) A tutaj ludziom, którzy kupili między 50 a 60, bo tam dosyć długo mieliło z tego co pamiętam, szczerze współczuję, bo nie wiadomo, czy to kiedykolwiek wróci na te poziomy :/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TEXT 2,79% 39,06 2025-12-23 17:01:00