Minister finansów ma plan podwyżki podatku dla osób rozliczających najem mieszkań - ustalił
http://money.pl. Andrzej Domański chce w ten sposób zachęcić Polaków, by przenieśli swoje oszczędności z nieruchomości na rynek kapitałowy.
XTB będzie beneficjentem? - Pytanie retoryczne