To prawda, Morawiecki zgrał deweloperkę.
Tusk potrzebuje nowego grala do rozgrywki propagandowej dla ciemnego ludu.
Do tej pory rynek kapitałowy dla pisowskiego mainstreamu z Nowogrodzkiej nie istniał. Najważniejsi byli „kochani seniorzy”.
Wszystko się już przejadło po kokardę.
Teraz będzie granie w giełdę. Akurat pięknie się to ułożyło dla XTB. Prezes Omar mówi prawdę - to dopiero początek.