Forum Giełda +Dodaj wątek
Ale miałem fuksa. Z małym pakietem po 0,05 od dłuższego czasu tracilem cierpliwość ale dziś juz mi nerwy puszczaly i zdecydowałem sie po 0,04 oddać i jaka niespodzianka jak na dogrywce kupili ode mnie po 0,05 :-) Życzę powodzenia i cierpliwości bo jazda napewno tu bedzie ale ja już jako mały inwestor nerwów nie miałem :-)

Powodzenia ... ;-)
  • Fuks ... Autor: ~Fuksiarz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00