Ludzie, a raczej początkujący inwestory...
Dajcie sobie spokój z tą spółką. Nawet jak macie stratę to uciekajcie.
Nie macie żadnych szans z Patrowiczem, ogra was na całą kasę!
On jest milionerem, a nie wy, czy tysiące leszczy, którzy próbowali zarobić na Fonie.
Nie chce mi się pisać więcej, bo i tak zgłoszą ten post i wywalą. Zobaczycie.