Na Elkopie przy cenie nominalnej 0,70 zjazd na 0,17 i resplit 5 do1 ( na cene nominalną 3,50) i po resplicje z 0,75 odrazu ponownie zjazd na 0,28 ( tj. z przed resplitu na 0,06 ) i obecna cena oscyluje 0,55 ( tj. z przed resplitu 0,11 ) i program naprawczy na Elkopie ponownie zakłada resplit. ( prawdopodobnie 2 do 1 tj. na cenę nominalną 7,50 ). A na Fonie juz rok na podwójnym notowaniu i cena 0,18 i chyba moze być resplit 5 do 1 przy cenie 0,15 lub drugi scenariusz to zjazd w okolice 0,10 - 0,07( i emisje bez pp ) i połączenie ze spółkami typu damfivest ( fly ) i inne ( w 2014 było połączenie z 5 spółkami przy cenie 0,10 ) i dopiero resplit 7 do 1 . Takie jest moje zdanie -a jak będzie to pokaze czas.