Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,50 zł , zmiana od tamtej pory: -10,30%

Finalizacja umowy sprzedaży spółki SECO/WARWICK Allied Pvt. Lt

Zgłoś do moderatora
Seco Warwick podał informację o sprzedaży spółki zależnej.
Czy ktoś liczył ile stracono przy tym przejęciu pieniędzy?
Profesjonaliści wiedzą, że duża większość przejmowanych przedsiębiorstw źle wpływa na inwestora. Ten przypadek to potwierdza.
  • Finalizacja umowy sprzedaży spółki SECO/WARWICK Allied Pvt. Lt Autor: ~sprzedawca

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SECOGROUP -1,33% 14,80 2020-04-07 11:08:40