Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,52 zł , zmiana od tamtej pory: -68,25%

Fatalna jakość witryn sklepowych - pytanie do kierownictwa Spółki

Zgłoś do moderatora
Byłem dzisiaj w dużej galerii handlowej i przechodziłem koło Intersport. Gdybym nie wiedział jaki asortyment oferuje ten sklep, patrząc na prawie puste witryny sklepowe - na pewno nie wpadłbym na to, ze jest to jedyny sklep w tej galerii oferujący juz kompletny sprzęt narciarski ale rownież piłki nożne przyszłorocznych Mistrzostw Swiata w Rosji.
Dlaczego na tej witrynie nie ma kolorowo ubranych w ciuchy narciarskie manekinów plus narty i buty a w drugiej witrynie manekina piłkarza z wyeksponowana nowa piłka ??
No chyba ze kierownictwu spółki nie zależy na w sumie darmowej reklamie i ściągnięciu nowych klientów którzy jeszcze nie znają intersport ??

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERSPPL 0,00% 0,80 2023-01-27 13:01:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.