Przeżyłem na tej spółce i na forum trolli o klasę lepszych niż wy teraz. Nie dorastacie im do pięt. I dzisiaj mogę z nich jak i z was mieć niezły ubaw. Wypiję za was drinka za chwilę. Wiecie dlaczego? Bo mogę dzięki XTB robić co i kiedy chcę, a wy musicie na forum zasuwać. Pozdrawiam was serdecznie :)