Kto zna spółkę jak Ty wie jak jest.
Koleś przeczytał raport i struga tu zadowolonego :)
Spółka to dno i metr mułu.
Powtórzę to raz jeszcze. Tu gnv i Kosiński więcej zarobili na sprzedaży akcji niż termo przez 4 lata
Weszli na nc bez emisji. Wszystkie akcje jakie macie zostały wysypane przez Kosińskiego albo pośrednio przez gnv które mialo akcje w tej śmiesznej konwersji.
Termo które nic nie zarabiało wymieniło się akcjami z gnv ( też papierowy podmiot) gdzie prezesem jest też prezes termo