nie załapałem się na bitcoina i nawet na ethereum moze na eracoin:)40000 pln jak na poczatek historii marzeń?trudny moment bedzie przy 10 pln bo rozum i doswiadczenie każe wyskakiwać wtedy na bluechipy z niezłym zyskiem a z moich subjektynych wyliczeń bedzie to osiagniete przed wakacjami...musi byc cos wiecej jakis konkret aby nawet przychylni akcjionariusze nie patrzyli sie wyłączni na podwojenie zysków...jesli przekroczy pułap 15 pln a bazy ma solidne trzymam...Pani Maria wierzy w swoją społkę a ja w nią:)i ... w rezultaty...