W Rzepie napisali, że to nie jest kryptowaluta, tylko punkty jakieś. Pierwsza płatność za alkohol raczej też dobrze nie wróży, no ale zobaczymy. Przynajmniej wiemy, że pod koniec dnia, w przypadku gdy już stracimy naszą kasę będzie się można upić. :)