Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,50 zł , zmiana od tamtej pory: 5,57%

Enter uruchomił 75% swojej floty

Zgłoś do moderatora
Zgodnie z https://www.flightradar24.com/data/airlines/e4-ent/fleet w dzisiejszym dniu odpalono silniki kolejnych 3 maszyn co daje Nam 16 samolotów z 22 dostepnych (2 Maxy uziemione). Dzisiaj na niebie 13 z tych 16. Zaznaczam, że każdy lot entera jest rentowny nie jak w przypadku regularnych lini lotniczych, ktore przez pierwsze dni latały prawie puste. Przy publikacji raportu powinnismy sie dowiedziec jaka pomoc dostali od rzadu i jak daleko sa w sprawie odszkodowania od boeinga.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 0,00% 32,20 2021-09-17 09:26:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.