Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,90 zł , zmiana od tamtej pory: -14,01%
Wyniki wg zapewnien maja byc ciekawe, mocny zastrzyk z PFRu wydaje sie zasadny no i na reszcie te obroty <3

https://www.rp.pl/Wywiady/303029891-Grzegorz-Polaniecki-dyrektor-generalny-linii-lotniczych-Enter-Air-Nasz-najwiekszy-problem-to-niepewnosc.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ENTER -2,48% 33,45 2021-10-18 16:05:35