Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,90 zł , zmiana od tamtej pory: -12,74%

ENT - ENTER AIR. fałszywe wybicie wisi w powietrzu.

Zgłoś do moderatora
W odchodzącym tygodniu ENT zamknął notowania nad ważnymi poziomami 33,8 i 36,7 zł. Obydwa stanowią teraz wsparcie. Oporem nadal jest W5, czyli 39 zł. To już druga próba utrzymania się nad ważnym poziomem 33,8 zł. Na dziennym widać, że trend jest zachowany - niższe ze wsparć dodatkowo broni krzywa ATR... Czytaj dalej i zobacz analizę wykresu: link 

Więcej analiz, wiadomości i wskaźniki dla ENTER AIR 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 0,00% 32,20 2021-09-17 12:15:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.