Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,49 zł , zmiana od tamtej pory: 62,42%

Elemental Technicznie

Zgłoś do moderatora
Zaczyna to wyglądać bardzo bardzo dobrze - jutro z rana na pewno przebijamy wspomniany wcześniej przeze mnie poziom 1.5 zł.

Jak dla mnie kluczowe czy zamkniemy najbliższy tydzień ponad tym poziomem.

https://ibb.co/pbhXvD7

Jesteśmy obecnie nie jak wcześniej powyżej SMA / EMA 200 a już tak naprawdę calorczonej 360 - dla mnie to zdecydowana zmiana nastawienie do EMT.

Może tu być bardzo ale to bardzo ciekawie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ELEMENTAL 0,00% 2,42 2020-12-17 17:00:00