Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,46 zł , zmiana od tamtej pory: 65,75%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
tu wszystko jest mozliwe :) do zakonczenia skupu kurs beda trzymac w ryzach pewnie tak jak dzisiaj a potem ... zalezy ile uda im sie skupić. Ostatnie wzrosty to własnie "oni" wtajemniczeni skupowali aby po 1,5 oddać "swojej" firmie :) kto zarobił? trzeba by policzyc ile sie tego przemieliło od ostatniego skupu. Firma ma w miare stabilne dochody i w tle gdzieś sie cały czas tli temat przejęć :) choc ten dym coraz bardziej zamazuje obraz ;).

Pozdr.
Buła

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEMENTAL 0,00% 2,42 2020-12-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.