Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,32 zł , zmiana od tamtej pory: -7,58%

EKIPA S.A. FRIZ W AVATRIX

Zgłoś do moderatora
Profil spółki idealny Ice code gaming plan połączenia jest gruby sypał 2 dni kurs na najniższy. Poziomie od dłuższego czasu. Zawsze po spadku nagle coś się zaczyna dziać. Do tego Avatrix czeka tylko na Tytuł gry Z ICE i POTEM już tylko PÓŁNOC

NIE NAGANIAM BO I TAK AKCJI NIKT JUŻ NIE CHCE ODDAWAĆ. CI CO KUPILI ZAROBIĄ. FRIZ I PROJEKT W.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVATRIX 0,00% 1,22 2021-10-27 14:43:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.