Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,58 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Egzekucja komornicza

Zgłoś do moderatora
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Pruszkowie Marcin Jankowski w sprawie egzekucyjnej przeciwko:
 BRASTER SPÓŁKA AKCYJNA
05-850 Szeligi,  ul. Cichy Ogród 7 

na podstawie art.945 §2 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 09-05-2024 o godz. 10:00 w: ul. Cichy Ogród 7, Szeligi zostanie dokonany opis i oszacowanie nieruchomości gruntowej zabudowanej  (sposób korzystania wg księgi wieczystej - tereny przemysłowe) położonej:
05-850 Ożarów Mazowiecki, ul. Cichy Ogród 7, Szeligi,
dla której Sąd Rejonowy w Pruszkowie VI Wydział Ksiąg Wieczystych
prowadzi księgę wieczystą  nr KW WA1P/00092002/2 [NKW: WA1P/00092002/2].

Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią  zajętych, aby przed ukończeniem  opisu  zgłosiły swoje prawa.

https://licytacje.komornik.pl/Description/Details?objectId=87762

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.