Forum Giełda +Dodaj wątek

Efix co dalej?

Zgłoś do moderatora
w poprzednim wątku już się wszyscy kłócą więc założyłam nowy...wygląda to coraz lepiej, wolumenu mamy już ponad 6000, a poziom 20~zl jest cały czas trzymany. przechodzą transakcje na coraz większe kwoty (przed chwilą 1000 akcji w jednym zleceniu), czyli mamy też trochę większych graczy na spółce. jak myślicie? faktycznie ktoś chce odebrać jak największą ilość na obecnych poziomach?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
EFIXDM 34,62% 7,00 2020-07-10 15:23:39