Witam zakupilem echo jeszcze w ubieglym roku,gdyż neci mnie perspektywa budowy centrów handlowych w miastach do 50 tys.,gdzie jest potężna nisza,Echo prawie wyszlo z mieszkaniówki i dziś skupia się na Powierzchniach handlowych ,powierzchniach pod wynajem dla biur i hoteli.Segment mieszkaniowy w tym zarządzanie nieruchomościami to coraz mniejszy udział w portfelu.Budowy w Warszawie,Kielcach,Szczecinie,Poznaniu,Krakowie,Łodzi idą aż miło.Analitycy IDMSA w raporcie październikowym dali rekomendację 5,2 pln,dziś sytuacja spólki jest dość stabilna,kasa jest,banki chętni finansują inwestycje,no i większościowy udzialowiec Echa nie lubi tracić pieniędzy wspólnie z rodziną.
Uważam,ze jeszcze przed półroczem kurs echa przekroczy 8,5 zl.
Uważam,że będzie to jedna z lepiej zarabiających spółem na calym rynku a koniec roku może być ponad 10 zł.
Pozdraiam