dziś dostałem info,że Echo na samej roznicy kursów Euro bo w tej walucie wzieli w ubiegłym roku ponad 700 mln euro kredytu przy kursie 4,20-4,35 z Hypo,wszystkie inwestycje idą aż miło,banki walczą o takiego klijenta.
Sądzę,że ten rok może być rokiem takiej spółki jak echo,zresztą spólka tak naprawdę nie odreagowała załamania z 2008 roku.
Bardzo dobrze też to wygląda technicznie.