Analizujac historie spolki wiemy ze najwięcej zarabia na zmiennosci, szczegolnie jezeli sa spadki (covid, wojna). Ja rósł bitcoin to byla wtopa. Aktualnie mamy mega zmiennosc dlatego kurs XTB powinien rosnąć, a spada tyle co Wig20. Nauka poszła w las..