XTB to spółka z rynku wschodzącego graniczącego z rosją. W dodatku z sektora finansowego. Nie będą traderzy fundów patrzeć na szczegóły tylko będą walić w rynek wszystkimi akcjami tej kategorii. Kurs dolara jednoznacznie wskazuje - zagranica ucieka.
Tymczasem ropa WTI z rozpędem przebiła 70 dolatując do 67,43 $. To nie będzie tak wspaniały rok jak 2022 pod względem zysków ale z pewnością będzie bardzo dobry :)