Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,00 zł , zmiana od tamtej pory: 4,00%

Dziwna ta spółka...ale in+

Zgłoś do moderatora
To znaczy. Już drugi raport pozytywny a tu nie drgnie i nic. Czemu ? Piszą w raportach jeszcze, że będzie dwucyfrowy wzrost z Q/Q i dalej połączenie z Polfinance i wejście w inne segmenty + stworzenie silnej grupy kapitałowej. No dobra. Mają pomysł mają dobry PR. Prognozy specjalnie zaniżanie od początku, by je podwyższać przemyślana strategia. No i jeszcze te akcje, które niby inwestorzy mają objąć, ale nie przy tak niskim kursie, bo nikomu się to nie opłaci. TU od tego poziomu oni mogą zarobić na kursie xx ile podniosą. Z wielu plusów wyłania się jeden minus, brak dużego popytu. Ktoś tu wie, że wystarczy lekko zakręcić kursem i pójdzie jak rakieta, która już wielokrotnie miała odpalić. Wg mnie kwestia czasu. Może jutro może za tydzień, ale warto czekać. Paradoksalnie co się może stać ? Spadnie na 1 ? Nie. Scalenie ? Nie. Stracić ? Hmm. Z czego ? Wiem, są tysiące teorii na wychodzenie i inne. Ale spośród całego barachła na NC ta spółka wydaje się być pozytywna. DO 10 groszy może dojść spokojnie jak się skapitalizuje z PF. Pozdr.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
DRFINANCE 4,63% 1,04 2022-10-04 11:12:26