Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  113,36 zł , zmiana od tamtej pory: -10,64%

dziwna sezonowość

Zgłoś do moderatora
kto mi wyłumaczy dlaczego w kwartalach zimowych orlen zarabia/zysk srednio dwa razy wiecej niz w kw letnich? wydawaloby sie ze wiecej jezdzimy i tankujemy latem niz zima. robia na zapas zimą, czy może exportuja zima wiecej, a moze to zwykla kreatywna ksiegowosc.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKNORLEN -1,61% 128,40 2026-03-13 17:00:00