Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,50 zł , zmiana od tamtej pory: 2,14%

Dziś termin rejestracji na WZA!

Zgłoś do moderatora
Przypominam, że dziś dzień rejestracji na WZA!!! (przy czym być może w biurach można to w pt też składać, ale nie jestem pewien).
Dla pewności radzę wszystkim rejestrowac się dziś!!
W części biur można na swoim rachunku (np BM BOS), w niektórych trzeba telefonicznie lub osobiście w placówce.
To mega ważne, by na WZA była większość blokująca delisitng (czego jestem praktycznie pewien).
Po zablokowaniu delistingu GI z pewnością podniesie cenę wezwania i nie będzie się bawić w trzymanie spółki dalej i kolejne wezwania.
Podniosą sensownie cenę zapewne o 20-30% (to nie oznacza wydatek 20-30 mln większy dla nich, a tylko kilka mln więcej!) i spokojnie wtedy przekroczę 90% lub 95%. Przy 95% od razu mogą wykup przymusowy. A jak przekroczą tylko 90%, to zrobią kolejne WZA i wtedy nikt im nie zablokuje delistingu!
Tak czy tak apel do wszystkich o rejestrację dziś na WZA!!!!!!!!!!!!!!!!! (chyba, że w Waszych biurach dostaniecie info,. iż możecie w pt 07.01.22.
Ja nie czekam i robią dziś ze znajomymi!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GIGROUP -1,91% 1,53 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.