Dnia 2011-12-07 o godz. 08:48 ~zdzichu napisał(a):
> Królik z pewnością przestał sypać akcyjkami. Zresztą
> dlaczego ma sprzedawać po 8 groni skoro leszcze aż się palą
> aby kupować po 12 groszy. Tożto 50% drożej. A tak po za tym
> to cała spekuła już jest obkupiona i czeka na leszczyków
> coby dali te 12 a może i nawet 14 groni.
Jasne żdzisiu..........ulica bierze w jednym zleceniu 2,5mln akcji...........A rozum to TY masz?