Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,73 zł , zmiana od tamtej pory: -17,05%

Dzięki kostek!!!

Zgłoś do moderatora
Tyle ludzi narzeka na Kostkę a ja wręcz przeciwnie. Zacząłem swoją przygodę z giełda na początku roku i żałuję, że od razu nie trafiłem na jego grupe, moje samodzielne decyzję nie były zbyt udane, a teraz... Dzięki niemu kupiłem między innymi drf i nie narzekam na zysk pomimo tego, że musiałem troche poczekać. Warto bylo. Dzisiaj pozbylem się części akcji i jestem na zero ( na tej spółce) oraz posiadam jeszcze pakiet, z którego będę liczył tylko zysk. Pozdrawiam Krzyśka i dzięki wielkie!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRFINANCE -6,21% 1,44 2021-10-22 16:40:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.