Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,79 zł , zmiana od tamtej pory: 9,61%

Dzial utrzymania klienta

Zgłoś do moderatora
Ja sie wycofuje z tej spolki.

Spolka reklamuje sie ze maja za 15 zloty wszystko (czasami nawet za 10) a jak klient juz podpisal i umowa sie konczy to okazuje sie ze spolka nie ma dzialu utrzymania klienta i konsultanci NAMAWIAJA klienta zeby przeniosl numer do innego operatora.

Niestety nie moge inwestowac w spolke ktora widaje kase na promocje i potym nie potrafi utrzymac klienta.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TELESTR 2,63% 19,50 2022-05-20 15:36:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.