Dnia 2022-06-08 o godz. 09:32 ivest napisał(a):
> Witam, pytanie do znawców. Kiedy jest pierwszy dzień notowań bez dywidendy?
> Wg mnie: Prawo do dywidendy to 17 czerwca, żeby mieć dywidendę to trzeba mieć akcje 15 czerwca
> a pierwszy dzień bez dywidendy to 16 czerwca. Natomiast na bankierze, w komunikatach jest 15 czerwca.
> To błąd, czy ja się mylę?
Patrz przede wszystkim na ESPI. Niestety ale portale lubią się mylić, na biznesradar też co chwilę jakieś błędy, tam Bowim też ma złą datę - 14.06...