Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,75 zł , zmiana od tamtej pory: 38,18%

Dywidenda pod koniec roku :-)

Zgłoś do moderatora
Zgodnie z raportem rocznym Zarząd chce zaproponować na walne dywidendę która ma być wypłacona pod koniec roku.

Drugim fajnym infem jest to co pisałem kiedyś, że zysk netto będzie zaniżany przez amortyzacje jeszcze tylko do końca roku (str. 42), od 2017 zysk netto powinien skokowo wzrosnąć.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TELESTR -4,04% 19,00 2022-05-17 09:56:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.