Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,40 zł , zmiana od tamtej pory: -4,81%

Dywidenda i wyniki za 1Q

Zgłoś do moderatora
Szkoda ostrożnej dywidendy. I nie ze względu finansowego, bo dywidenda na GPW to żadna nagroda, ale wizerunkowo. Wysoka dywidenda może przywróciłaby zainteresowanie spółce i coś by się zaczęło dziać. Ja wierzę w dobry wynik za 1Q. Prezes w rocznym mówił o stabilnej poprawie marży. AB zanotowało duży wzrost, Asbis kosmiczny i prawie 600 procent. Gdyby spółka pokazała w poniedziałek z 3 mln zysku, to uważam że wrócimy w okolice 7 zł za akcję, co dzisiaj jest absolutnym minimum to przyzwoitości

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NTTSYSTEM 1,18% 5,14 2023-09-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.